شرکت بازرگانی مارینا پیمان خلیج پارس (کارگزار رسمی گمرک ایران)

اجرای کلیه امور مربوط به ترخیص کالا، واردات، صادرات، ترانزیت، تخلیه و بارگیری کالاهای فله و کانتینری


شرکت بازرگانی مارینا پیمان خلیج پارس شرکت بازرگانی مارینا پیمان خلیج پارس

ترخیص موبایل و لوازم جانبی


ما با توجه به راهکارهای ترخیص و سابقه طولانی در امر ترخیص موبایل و لوازم جانبی ، خدمات تخصصی خود را در اختیار شما قرار می دهیم.
بازرگانی مارینا با دارا بودن شعب در کلیه گمرکات جنوب کشور در امر ترخیص دارای سابقه و تجربه فراوانی بوده و می توانید کیفیت و سرعت و قیمت مناسب را با ما تجربه کنید.
تخصص و تجربه در کلیه مراحل ترخیص و بازرگانی امری ضروری و اجتناب ناپدیر است و بازرگانی مارینا پیمان خلیج پارس با توجه به اینکه دارای پروانه کارگزاری رسمی گمرک ایران می باشد و دارای سابقه طولانی در امر ترخیص است کلیه امور ازخرید، حمل، ثبت سفارش و ترخیص را با کادری مجرب در کمترین زمان انجام می دهد.

افتخار ما اعتماد شماست.


در دنیای رو به پیشرفت فناوری اطلاعات و ارتباطات امروزی، تجارت و بازرگانی هم عقب نمانده و به سرعت در حال الکترونیکی شدن است. بازرگانی مارینا هم از دنیای فناوری اطلاعات عقب نمانده و دارای تیمی قوی در کلیه مراحل الکترونیکی بازرگانی و ترخیص کالاست.


ترخیص موبایل و لوازم جانبی

بازرگانی مارینا جهت ترخیص موبایل و لوازم جانبی با توجه به سابقه طولانی در ترخیص این کالا کلیه گواهی ها و مجوزات لازم را در کمترین زمان ممکن اخذ کرده و مراحل ترخیص را با مناسب ترین قیمت با تیمی قوی و حرفه ای انجام می دهد.

با توجه به اینکه ترخیص موبایل و لوازم جانبی امری تخصصی و لازمه آن آشنایی و تسلط کامل به مجموعه قوانین و آیین نامه ها و بخشنامه های گمرکی است ما با کادری مجرب از بازنشتگان گمرکی و تحصیل کردگان گمرکی و بندری در خدمت شما هستیم.

بازرگانی مارینا پیمان خلیج پارس با دارا بودن کارگزار رسمی گمرک ایران در تمامی مراحل ترخیص کالا دارای تجارب و سوابق طولانی است.


تمام فعالیت های این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و کلیه حقوق آن متعلق به شرکت بازرگانی مارینا پیمان خلیج پارس می باشد.