شرکت بازرگانی مارینا پیمان خلیج پارس (کارگزار رسمی گمرک ایران)

اجرای کلیه امور مربوط به ترخیص کالا، واردات، صادرات، ترانزیت، تخلیه و بارگیری کالاهای فله و کانتینری


شرکت بازرگانی مارینا پیمان خلیج پارس شرکت بازرگانی مارینا پیمان خلیج پارس

ترخیص مواد غذایی


برای ترخیص مواد غذایی از گمرک تمام تجربه خود را به کار میگیریم تا کالای مورد نظر را با امنیت کامل در مقصد به شما تحویل دهیم.
بازرگانی مارینا با دارا بودن شعب در کلیه گمرکات جنوب کشور در امر ترخیص دارای سابقه و تجربه فراوانی بوده و می توانید کیفیت و سرعت و قیمت مناسب را با ما تجربه کنید.
تخصص و تجربه در کلیه مراحل ترخیص و بازرگانی امری ضروری و اجتناب ناپدیر است و بازرگانی مارینا پیمان خلیج پارس با توجه به اینکه دارای پروانه کارگزاری رسمی گمرک ایران می باشد و دارای سابقه طولانی در امر ترخیص است کلیه امور ازخرید، حمل، ثبت سفارش و ترخیص را با کادری مجرب در کمترین زمان انجام می دهد.

افتخار ما اعتماد شماست.


در دنیای رو به پیشرفت فناوری اطلاعات و ارتباطات امروزی، تجارت و بازرگانی هم عقب نمانده و به سرعت در حال الکترونیکی شدن است. بازرگانی مارینا هم از دنیای فناوری اطلاعات عقب نمانده و دارای تیمی قوی در کلیه مراحل الکترونیکی بازرگانی و ترخیص کالاست.


ترخیص مواد غذایی

بازرگانی مارینا جهت ترخیص مواد غذایی با توجه به سابقه طولانی در ترخیص این کالا کلیه گواهی ها و مجوزات لازم را در کمترین زمان ممکن اخذ کرده و مراحل ترخیص را با مناسب ترین قیمت با تیمی قوی و حرفه ای انجام می دهد.

با توجه به اینکه ترخیص مواد غذایی امری تخصصی و لازمه آن آشنایی و تسلط کامل به مجموعه قوانین و آیین نامه ها و بخشنامه های گمرکی است ما با کادری مجرب از بازنشتگان گمرکی و تحصیل کردگان گمرکی و بندری در خدمت شما هستیم.

بازرگانی مارینا پیمان خلیج پارس با دارا بودن کارگزار رسمی گمرک ایران در تمامی مراحل ترخیص کالا دارای تجارب و سوابق طولانی است.


تمام فعالیت های این سایت مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و کلیه حقوق آن متعلق به شرکت بازرگانی مارینا پیمان خلیج پارس می باشد.